Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
This is an example of a HTML caption with a link.

UWAGA!!! Aktualne godziny otwarcia firmy: od poniedziałku do piątku firma czynna od 9:00 do 16:00, sobota - nieczynne.

Certyfikaty

Firma Rambit otrzymała Certyfikat Rzetelności

Firma Rambit otrzymała Certyfikat Rzetelności przyznany przez Krajowy Rejestr Długów, który poleca współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.Certyfikat „Rzetelna Firma” jest doskonałą rekomendacją naszej uczciwości, udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą działalność przedsiębiorców. Ponadto jest dokumentem potwierdzającym odpowiedzialność, sumienność regulacji zobowiązań i etykę praworządności firmy.

Nadrzędnym celem programu Rzetelna Firma jest szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych związanych z praworządnością, rzetelnością, transparentnością i odpowiedzialnością w prowadzeniu biznesu. Intencją programu jest podnoszenie standardów moralnych prowadzenia biznesu w Polsce, co stanowić ma podstawy budowy silnych firm, będących filarami polskiej gospodarki. Nadrzędnym celem programu Rzetelna Firma jest popularyzowanie zasad etyki oraz szerzenie szeroko rozumianej edukacji w tym zakresie wśród małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Kodeks etyczny powinien przyczyniać się do kształtowania społecznej odpowiedzialności prowadzenia biznesu wśród wszystkich przedsiębiorców uczestniczących w programie Rzetelna Firma.” – wyciąg z Kodeksu etycznego programy Rzetelna Firma.
Kampania społeczna „Rzetelna Firma” ma zachęcić polskich przedsiębiorców do budowania swojego pozytywnego wizerunku jako uczciwych i solidnych.
Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Wiadomość: ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności