Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
This is an example of a HTML caption with a link.

UWAGA!!! Aktualne godziny otwarcia firmy: od poniedziałku do piątku firma czynna od 9:00 do 16:00, sobota - nieczynne.

Promocje

Zakończona promocja - Montaż od 1 zł





PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Montaż od 1 zł

 
Montaż od 1 zł” to akcja promocyjna zaprezentowana przez firmę Nice Polska. Producent zaawansowanej technologicznie automatyki do bram i rolet postanowił dofinansować montaż wybranych napędów do bram przesuwnych oraz bram skrzydłowych. Koszt instalacji napędu objętego promocją rozpoczyna się teraz już od symbolicznej złotówki!

 

W ofercie promocyjnej znalazły się dwa zestawy do automatyzacji bram dwuskrzydłowych. Koszt instalacji napędów Toona4005 ONE oraz Pop ONE to teraz tylko 1 zł!

Toona do użytku domowego świetnie sprawdzi się w przypadku automatyzacji bram o długości skrzydła nawet do 3 m. Dzięki zastosowaniu obudowy składającej się z dwóch solidnych pokryw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym gwarantowana jest odpowiednia trwałość oraz wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Napędy Toona dostępne są w ofercie z wielofunkcyjną, nowoczesną i maksymalnie wyposażoną centralą sterującą, radioodbiornikiem Nice, zestawem fotokomórek oraz pilotem dwukanałowym ERA ONE.

Z kolei zestaw Pop ONE przeznaczony jest do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2 m oraz ciężarze do 200 kg. Idealny dla bram skrzydłowych zamontowanych na szerokich słupkach, nawet do 25 cm głębokości odsadzenia od zawiasu. Zestaw Pop ONE zapewnia bezpieczną oraz trwałą pracę systemu automatyki – gwarantuje również płynność podczas otwierania i zamykania bramy. Standardowo wyposażony jest w funkcję furtki (częściowe otwarcie bramy lub otwarcie tylko jednego skrzydła). W zestawie promocyjnym znajduje się również radioodbiornik, zestaw fotokomórek Nice oraz jeden pilot dwukanałowy ERA ONE.

W akcji „Montaż od 1 zł” biorą również udział najmocniejsze napędy z rodziny Robus: Robus600 ONE oraz Robus1000 ONE. Idealnie sprawdzą się w obsłudze bramy przesuwnej o ciężarze odpowiednio 600 kg i 1000 kg. W zestawie znajdują się radioodbiornik, zestaw fotokomórek oraz pilot dwukanałowy ERA ONE. Oba napędy to technologicznie zaawansowane urządzenia, które wprawią w ruch każdą bramę w gospodarstwie domowym czy wspólnocie mieszkaniowej. Wyposażone są m. in. w czujnik temperatury, który dopasowuje siłę siłownika do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia.

Koszt instalacji promocyjnych zestawów do bram przesuwnych wynosi teraz jedynie 49 zł.

 

 

Promocja obowiązuje do 31 października 2013







Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Wiadomość: *



* wymagane pola




Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności